Kieł centrujący HSS ze stali szybkotnącej 2MT Kennedy KEN4871020K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł centrujący HSS ze stali szybkotnącej 2MT Kennedy KEN4871020K
Kennedy KEN-487-1020K
KEN4871020K
KIEL CENTRUJACY ZE STALI SZYBKOTNACEJ 2MT Kennedy
KEN-487-1020K
SM.CK016,26,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali narzędziowej, hartowane i szlifowane.Posiadają kąt ostrza 60° i wykonane nacięcia pod klucz. Stożki mocujące są odpowiednie do DIN228 Forma A, Klasa Tolerancji AT5.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Across Flats | 13 |
| Producent | Kennedy |
| Średnica | 18mm |
| EAN13 Barcode | 5036140108752 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Długość | 90 mm |
| Morse Taper | No.2 |
| Supplier Part No. | 4871020K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga elementu | 200 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 90mm |
| Morse Taper | No.2 |
| Waga | kg kilogramg |
| Średnica | 18mm |
| Standard, norma |