Kieł centrujący HSS ze stali szybkotnącej 4MT Kennedy KEN4871040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł centrujący HSS ze stali szybkotnącej 4MT Kennedy KEN4871040K
Kennedy KEN-487-1040K
KEN4871040K
KIEL CENTRUJACY ZE STALI SZYBKOTNACEJ 4MT Kennedy
KEN-487-1040K
SM.CK016,49,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali narzędziowej, hartowane i szlifowane.Posiadają kąt ostrza 60° i wykonane nacięcia pod klucz. Stożki mocujące są odpowiednie do DIN228 Forma A, Klasa Tolerancji AT5.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Across Flats | 24 |
| Producent | Kennedy |
| Średnica | 31.60 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140108776 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Długość | 138 mm |
| Morse Taper | No.4 |
| Supplier Part No. | 4871040K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga elementu | 450 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 138mm |
| Morse Taper | No.4 |
| Waga | kg kilogramg |
| Średnica | 31.60mm |
| Standard, norma |