Kieł obrotowy Mors 2 MT2 MK2 Atlas Workholders ATL4881020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł obrotowy Mors 2 Atlas Workholders ATL4881020K
Atlas Workholders ATL-488-1020K
ATL4881020K
Kieł obrotowy, 2MT Atlas Workholders ATL4881020K
ATL-488-1020K
SM.CK016,299,1ZLNE
Wykonane ze stali wysokiej jakości i hartowane, następnie precyzyjnie szlifowane zewnętrznie. Precyzyjne łożyska są zawarte w wykonaniu standardowym. Kły posiadają kąt ostrza 60°. Maksymalne bicie: 0.005mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 250 rpm |
| Axial Load @3000 | 50 rpm |
| Producent | Atlas Workholders |
| EAN13 Barcode | 5036140018549 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 50 rpm |
| Maksymalne obroty | 7000 rpm |
| Morse Taper | No.2 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.5 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Radial Load @100 | 200 rpm |
| Supplier Part No. | 4881020K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga | 0.50 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | |
| Maksymalne obroty | 7000 rpm revolutions per minute |
| Morse Taper | No.2 |
| Typ | |
| Waga | 0.5 kg kilogramg |
| Axial Load @100 | 250 kgf kilogram force |
| Axial Load @3000 | 50 kgf kilogram force |
| Radial Load @100 | 200 kgf kilogram force |
| Maximum Radial Load | 50 kgf kilogram force |
| Standard, norma |