Kieł obrotowy Mors 4 MT4 MK4 Atlas Workholders ATL4881040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł 4MT obrotowy Atlas Workholders ATL4881040K
Atlas Workholders ATL-488-1040K
ATL4881040K
Kieł obrotowy, 4MT Atlas Workholders ATL4881040K
ATL-488-1040K
KC-016,397,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 900 |
| Axial Load @3000 | 270 |
| Marka, producent | Atlas Workholders |
| EAN13 | 5036140018563 |
| ecl@ss | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 220 |
| Maximum | 5000 |
| Morse Taper | No.4 |
| Głębokość całkowita | 90 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 2.3 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Radial Load @100 | 800 |
| Oznaczenie | ATL-488-1040K |
| UNSPSC | 23153013 |
| Waga | 2.30 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | |
| Maximum | 5000 revolutions per minute |
| Morse Taper | No.4 |
| Numer produktu | |
| Typ | |
| Waga | 2.3kg |
| Axial Load @100 | 900 kgf kilogram force |
| Axial Load @3000 | 270 kgf kilogram force |
| Radial Load @100 | 800 kgf kilogram force |
| Maximum Radial Load | 220 kgf kilogram force |
| Liczba elementów | PCE piece |
| Standard, norma |