Kielnia sztukatorska 180mm x 90mm długość 320mm 7" zaokrąglona Senator SEN5120040K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Wymiar ostrza: 180mm; 7"
- Długość: 320mm
- Szerokość: 90mm
- Wzór: Londyn
- Zaokrąglone krawędzie
- Solidna drewniana rączka
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140043046 |
| eCl@ss Code | 21040604 |
| Głębokość całk. | 100 |
| Długość całkowita | 320 |
| Waga całkowita | 190g |
| Szerokość całk. | 95 |
| Supplier Part No. | 5120040K |
| UNSPSC Code | 27112201 |
| Szerokość | 90 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 180mm x 90mm |
| Materiał | Stal |
| Szerokość całk. | 90mm 3-1/2" cal |
| Typ | Trowel |