Kielnia tynkarska 280mm 11" profesjonalna Kennedy KEN5120060K
dostępny
Cena regularna:
208,10 zł
Cena regularna:
169,19 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140022157 |
| Kod eCl@ss | 21040604 |
| Głębokosć całk./opak. | 150 |
| Długość całk./opak. | 420 |
| Waga całkowita | 440g |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | KEN-512-0060K |
| Kod UNSPSC | 27112201 |
| Szerokość | 140mm |
KEN5120060K, KEN-512-0060K