Kieszeń na narzędzia skórzana 2 kieszenie 5 szlufka Kennedy KEN5933640K
dostępny
Cena regularna:
$40.59
Cena regularna:
$33.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieszeń na narzędzia skórzany 2 kieszenie 5 szlufka Kennedy KEN5933640K
Kennedy KEN-593-3640K
Kieszeń na narzędzia skórzana, 2 KIESZENIE, 5 SZLUFEK
KEN-593-3640K
Opis produktu
Wykonane ze skóry. W pełni nitowana, podwójnie szyta konstrukcja. 5 kieszeni i jedna szlufka. Nie zawiera pasa.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143685 |
| Kod eCl@ss | 40019107 |
| Wysokość | 290mm |
| Nr produktu | EPT 170 |
| Kod UNSPSC | 24112403 |
| Waga | 300g |
| Szerokość | 200mm |
KEN5933640K
KIESZEN NA NARZEDZIA skórzana, 2 KIESZENIE, 5 SZLUFEK Kennedy
KEN-593-3640K
SM.CK016,80,9ZLNE
Narzędzia Cromwell