Klamrowe szczypce zaciskowe 'C' 150mm 6" Senator SEN5587360K PRO25
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klamrowe szczypce zaciskowe 'C' 150mm 6" Senator SEN5587360K
Senator SEN-558-7360K
SEN5587360K
KC-016,44,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140160934 |
| Głębokość całkowita | 10 |
| Długość całkowita | 155 |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Oznaczenie | SEN-558-7360K |
| UNSPSC | 27112115 |
| Waga elementu | 185 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | 0-60mm |
| Szerokość szczęk | mm |
| Materiał | Chrome Vanadium |
| Długość całkowita | 165mm |
| Numer produktu | |
| Throat Depth | 50mm |
| Wykończenie, powłoka | Nickel |