Klamrowe szczypce zaciskowe ruchome 0-240mm Kennedy KEN5589350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
261,50 zł
Cena regularna:
212,60 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klamrowe szczypce zaciskowe ruchome 0-240mm Kennedy KEN5589350K
Kennedy KEN-558-9350K
KEN5589350K
0-240mm LOCKING C-CLAMP WITH SWIVEL TIPS Kennedy
KEN-558-9350K
SM.CK016,142,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Clamping Capacity | 0 - 240 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140242678 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Długość całk. | 470 mm |
| Sup. Part No. | CP3-1855TL |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga | 1.45 kg |