Klamrowe szczypce zaciskowe ruchome 0-50mm Kennedy KEN5589330K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klamrowe szczypce zaciskowe ruchome 0-50mm Kennedy KEN5589330K
Kennedy KEN-558-9330K
KEN5589330K
0-50mm LOCKING C-CLAMP WITH SWIVEL TIPS Kennedy
KEN-558-9330K
SM.CK016,74,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szeroki i głęboki profil, może omijać przeszkody jakich normalny zacisk nie jest w stanie omijać.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Clamping Capacity | 0 - 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140242654 |
| Długość całkowita | 165 mm |
| Supplier Part No. | 5589330K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 0.30 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | 0-50mm |
| Szerokość szczęk | mm |
| Materiał | Heat Treated Chrome Molybdenium |
| Długość całkowita | 165mm 6-1/2" cal |
| Throat Depth | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nickel |