Kleszcze 10" do rur do dużych obciążeń Kennedy KEN5883100K
dostępny
Cena regularna:
32,64 €
Cena regularna:
26,54 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze 10" do rur do dużych obciążeń Kennedy KEN5883100K
Kennedy KEN-588-3100K
Kleszcze do rur do dużych obciążeń 10"
KEN-588-3100K
Opis produktu
Szczęki są ząbkowane w przeciwnym kierunku by zapewnić bezpieczny chwyt. Używane głównie przy instalacjach wodociągowych do ściskania rur i nakrętek. Oprawa żeliwna, kuty uchwyt i szczęki. wszystkie ruchome elementy poddane zostały działaniom wysokich temperatur. Wykonano zgodnie z: BS 3594 : Part 2.Wysokowydajne – dla większości przemysłowych zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142435 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 10" calowe |
| Długość | 255mm |
| Max Jaw Opening | 35mm |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Weight per 6 | 5.00 kg |
KEN5883100K
KLESZCZE DO RUR DO DUZYCH OBCIAZEN 10" Kennedy
KEN-588-3100K
SM.CK016,75,8ZLNE
Narzędzia Cromwell