Kleszcze 14" do rur do dużych obciążeń Kennedy KEN5883140K
dostępny
Cena regularna:
173,30 zł
Cena regularna:
140,89 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze 14" do rur do dużych obciążeń Kennedy KEN5883140K
Kennedy KEN-588-3140K
Kleszcze do rur do dużych obciążeń 14"
KEN-588-3140K
Opis produktu
Szczęki są ząbkowane w przeciwnym kierunku by zapewnić bezpieczny chwyt. Używane głównie przy instalacjach wodociągowych do ściskania rur i nakrętek. Oprawa żeliwna, kuty uchwyt i szczęki. wszystkie ruchome elementy poddane zostały działaniom wysokich temperatur. Wykonano zgodnie z: BS 3594 : Part 2.Wysokowydajne – dla większości przemysłowych zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142459 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 14" calowe |
| Długość | 355mm |
| Max Jaw Opening | 50mm |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Weight per 6 | 10.00 kg |
KEN5883140K
KLESZCZE DO RUR DO DUZYCH OBCIAZEN 14" Kennedy
KEN-588-3140K
SM.CK016,94,6ZLNE
Narzędzia Cromwell