Kleszcze do połączeń na zakładkę 0-18mm Kennedy KEN5589200K
dostępny
Cena regularna:
236,60 zł
Cena regularna:
192,36 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do połączeń na zakładkę 0-18mm Kennedy KEN5589200K
Kennedy KEN-558-9200K
KEN5589200K
0-18mm AXIAL L-TYPE GRIPWRENCH Kennedy
KEN-558-9200K
SM.CK016,97,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Przeznaczone do naprawy karoserii w samochodach i elementów stalowych. Chromowana stal z wąskim profilem zacisków dla miejsc ciężko dostępnych. Prosty ruchomy zacisk umożliwia zacisk poprzez otwory. Uwolnienie docisku odbywa się za pomocą jednej dźwigni.
Zaciska dwie wygięte spoiny. Szerokość
zacisków: 18mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Capacity | 0 -18. |
| EAN13 Barcode | 5036140242562 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Długość | 195 mm |
| Supplier Part No. | 5589200K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 410 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 195mm x 40mm x 25mm |
| Otwarcie szczęk | 25mm |
| Długość całkowita | 195mm 7-3/4" cal |
| Szerokość całk. | 40mm |
| Throat Depth | 12mm |
| Typ | Locking Pliers |
| Handle Material | |
| Materiał szczęk | Chrome Steel |
| Maximum Clamping Capacity | 18mm |