Kleszcze do rur 10" aluminiowe Kennedy KEN5883700K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 10" aluminiowe Kennedy KEN5883700K
Kennedy KEN-588-3700K
aluminiowe Kleszcze do rur 10"
KEN-588-3700K
Opis produktu
Lekkie aluminiowe klucze. Tak silne i wytrzymałe jak wysokowydajne klucze wykonane z żeliwa.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142503 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Jaw Capacity | 35mm |
| Długość | 10" calowe |
| Długość | 255mm |
| Głębokosć całk./opak. | 68 |
| Długość całk./opak. | 245 |
| Waga całkowita | 2.88 |
| Szerokość całk./opak. | 126 |
| Nr produktu | KEN-588-3700K |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Weight per 6 | 3.20 kg |
KEN5883700K
ALUMINIOWE KLESZCZE DO RUR 10" Kennedy
KEN-588-3700K
SM.CK016,79ZLNE
Narzędzia Cromwell