Kleszcze do rur 12" Kennedy KEN5882120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 12" Kennedy KEN5882120K
Kennedy KEN-588-2120K
Kleszcze do rur 12"
KEN-588-2120K
Opis produktu
Szczęki są ząbkowane w przeciwnym kierunku by zapewnić bezpieczny chwyt. Używane głównie przy instalacjach wodociągowych do ściskania rur i nakrętek. Oprawa żeliwna, kuty uchwyt i szczęki. wszystkie ruchome elementy poddane zostały działaniom wysokich temperatur. Wykonano zgodnie z: BS 3594 : Part 2.Wydajność standardowa
Dla większości przemysłowych aplikacji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142374 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 12" calowe |
| Długość | 305mm |
| Max Jaw Opening | 43mm |
| Głębokosć całk./opak. | 110 |
| Długość całk./opak. | 305 |
| Waga całkowita | 1 |
| Szerokość całk./opak. | 40 |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Weight per 6 | 4.40 kg |
KEN5882120K
KLESZCZE DO RUR 12" Kennedy
KEN-588-2120K
SM.CK016,80,3ZLNE
Narzędzia Cromwell