Kleszcze do rur 12" typ szwedzki Kennedy KEN5884120K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
223,30 zł
Cena regularna:
181,54 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 12" typ szwedzki Kennedy KEN5884120K
Kennedy KEN-588-4120K
Kleszcze do rur, typ szwedzki 12"
KEN-588-4120K
Opis produktu
Smukła konstrukcja do rur i nakrętek w trudno dostępnych miejscach. Ze stali kutej chromowo-wanadowej hartowanej. Nakrętka ustawcza radełkowana, prowadnica na dolnej rękojeści. Wykonano zgodnie z: DIN 5234.Kleszcze do rur, typ 90° stopni
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142541 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 12" calowe |
| Długość | 300mm |
| Max Pipe Capacity | 1" calowe |
| Max Pipe Capacity | 25mm |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Waga elementu | 0.76 kg |
KEN5884120K
KLESZCZE DO RUR, TYP SZWEDZKI 12" Kennedy
KEN-588-4120K
SM.CK016,122,1ZLNE
Narzędzia Cromwell