Kleszcze do rur 16" typ szwedzki Kennedy KEN5884160K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
$78.74
Cena regularna:
$64.02
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 16" typ szwedzki Kennedy KEN5884160K
Kennedy KEN-588-4160K
Kleszcze do rur, typ szwedzki 16"
KEN-588-4160K
Opis produktu
Smukła konstrukcja do rur i nakrętek w trudno dostępnych miejscach. Ze stali kutej chromowo-wanadowej hartowanej. Nakrętka ustawcza radełkowana, prowadnica na dolnej rękojeści. Wykonano zgodnie z: DIN 5234.Kleszcze do rur, typ 90° stopni
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142558 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 16" calowe |
| Długość | 400mm |
| Max Pipe Capacity | 1/2" calowe |
| Max Pipe Capacity | 38mm |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Waga elementu | 1.40 kg |
KEN5884160K
KLESZCZE DO RUR, TYP SZWEDZKI 16" Kennedy
KEN-588-4160K
SM.CK016,161,4ZLNE
Narzędzia Cromwell