Kleszcze do rur 16" typ szwedzki Kennedy KEN5884360K
dostępny
Cena regularna:
$40.59
Cena regularna:
$33.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 16" typ szwedzki Kennedy KEN5884360K
Kennedy KEN-588-4360K
Kleszcze do rur, typ szwedzki 16"
KEN-588-4360K
Opis produktu
Smukła konstrukcja do rur i nakrętek w trudno dostępnych miejscach. Ze stali kutej chromowo-wanadowej hartowanej. Nakrętka ustawcza radełkowana, prowadnica na dolnej rękojeści. Wykonano zgodnie z: DIN 5234.Kleszcze do rur ze szczękami ‘S’
Szczęki w kształcie S, trzymają przedmiot w 3 punktach, dla maksymalnej siły zacisku.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142596 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Jaw Opening Max | 46mm |
| Długość | 16" calowe |
| Długość | 405mm |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Waga elementu | 1.45 kg |
KEN5884360K
KLESZCZE DO RUR, TYP SZWEDZKI 16" Kennedy
KEN-588-4360K
SM.CK016,80,7ZLNE
Narzędzia Cromwell