Kleszcze do rur 18" Kennedy KEN5882180K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
193,10 zł
Cena regularna:
156,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 18" Kennedy KEN5882180K
Kennedy KEN-588-2180K
Kleszcze do rur 18"
KEN-588-2180K
Opis produktu
Szczęki są ząbkowane w przeciwnym kierunku by zapewnić bezpieczny chwyt. Używane głównie przy instalacjach wodociągowych do ściskania rur i nakrętek. Oprawa żeliwna, kuty uchwyt i szczęki. wszystkie ruchome elementy poddane zostały działaniom wysokich temperatur. Wykonano zgodnie z: BS 3594 : Part 2.Wydajność standardowa
Dla większości przemysłowych aplikacji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142398 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 18" calowe |
| Długość | 455mm |
| Max Jaw Opening | 60mm |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Weight per 6 | 10.10 kg |
KEN5882180K
KLESZCZE DO RUR 18" Kennedy
KEN-588-2180K
SM.CK016,120,5ZLNE
Narzędzia Cromwell