Kleszcze do rur 21" typ szwedzki Kennedy KEN5884410K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
54,58 €
Cena regularna:
44,37 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 21" typ szwedzki Kennedy KEN5884410K
Kennedy KEN-588-4410K
Kleszcze do rur, typ szwedzki 21"
KEN-588-4410K
Opis produktu
Smukła konstrukcja do rur i nakrętek w trudno dostępnych miejscach. Ze stali kutej chromowo-wanadowej hartowanej. Nakrętka ustawcza radełkowana, prowadnica na dolnej rękojeści. Wykonano zgodnie z: DIN 5234.Kleszcze do rur ze szczękami ‘S’
Szczęki w kształcie S, trzymają przedmiot w 3 punktach, dla maksymalnej siły zacisku.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142602 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Jaw Opening Max | 65mm |
| Długość | 21" calowe |
| Długość | 530mm |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Waga elementu | 2.45 kg |
KEN5884410K
KLESZCZE DO RUR, TYP SZWEDZKI 21" Kennedy
KEN-588-4410K
SM.CK016,131ZLNE
Narzędzia Cromwell