Kleszcze do rur 22" typ szwedzki Kennedy KEN5884220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
473,20 zł
Cena regularna:
384,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 22" typ szwedzki Kennedy KEN5884220K
Kennedy KEN-588-4220K
Kleszcze do rur, typ szwedzki 22"
KEN-588-4220K
Opis produktu
Smukła konstrukcja do rur i nakrętek w trudno dostępnych miejscach. Ze stali kutej chromowo-wanadowej hartowanej. Nakrętka ustawcza radełkowana, prowadnica na dolnej rękojeści. Wykonano zgodnie z: DIN 5234.Kleszcze do rur, typ 90° stopni
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142565 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 22" calowe |
| Długość | 560mm |
| Max Pipe Capacity | 22" calowe |
| Max Pipe Capacity | 50mm |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Waga elementu | 2.50 kg |
KEN5884220K
KLESZCZE DO RUR, TYP SZWEDZKI 22" Kennedy
KEN-588-4220K
SM.CK016,261,9ZLNE
Narzędzia Cromwell