Kleszcze do rur 36" aluminiowe Kennedy KEN5883860K
dostępny
Cena regularna:
144,86 €
Cena regularna:
117,77 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 36" aluminiowe Kennedy KEN5883860K
Kennedy KEN-588-3860K
KEN5883860K
36" ALUMINIUM PIPE WRENCH Kennedy KEN5883860K
Kennedy KEN-588-3860K
Lekkie aluminiowe klucze. Tak silne i wytrzymałe jak wysokowydajne klucze wykonane z żeliwa.
Specyfikacja:
| Property | Value |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140302013 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Jaw Capacity | 102 mm |
| Length | 900 mm |
| Overall Depth | 44 |
| Overall Length | 756 |
| Overall Weight | 4.75 |
| Overall Width | 140 |
| Supplier Part No. | WG1936 |
| UNSPSC Code | 27111708 |
| Weight per 6 | 14 kg |
Informacje dodatkowe:
| Property | Value |
|---|---|
| Capacity | 102 mm |
| Handle Colour | Silver |
| Handle Material | Lightweight Aluminium |
| Handle Type | Adjustable |
| Jaw Material | Steel |
| Jaw Type | Standard |
| Maximum Jaw Capacity | 102 mm |
| Overall Length | 900 mm |
| Protection Features | 40% Lighter |
| Standards Met | GGG-W-651E |
| Type | Pipe Wrench |
| Wrench Size | 900 mm |
SM.CK016,379,3ZLNE