Kleszcze do rur 9" typ szwedzki Kennedy KEN5884290K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 9" typ szwedzki Kennedy KEN5884290K
Kennedy KEN-588-4290K
Kleszcze do rur, typ szwedzki 9"
KEN-588-4290K
Opis produktu
Smukła konstrukcja do rur i nakrętek w trudno dostępnych miejscach. Ze stali kutej chromowo-wanadowej hartowanej. Nakrętka ustawcza radełkowana, prowadnica na dolnej rękojeści. Wykonano zgodnie z: DIN 5234.Kleszcze do rur ze szczękami ‘S’
Szczęki w kształcie S, trzymają przedmiot w 3 punktach, dla maksymalnej siły zacisku.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142572 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Jaw Opening Max | 22mm |
| Długość | 225mm |
| Długość | 9" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Waga elementu | 0.40 kg |
KEN5884290K
KLESZCZE DO RUR, TYP SZWEDZKI 9" Kennedy
KEN-588-4290K
SM.CK016,55ZLNE
Narzędzia Cromwell