Kleszcze zaciskowe kątowe 0-12mm Kennedy KEN5589230K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
236,60 zł
Cena regularna:
192,36 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze zaciskowe kątowe 0-12mm Kennedy KEN5589230K
Kennedy KEN-558-9230K
KEN5589230K
0-12mm AXIAL T-TYPE GRIPWRENCH Kennedy
KEN-558-9230K
SM.CK016,134,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Przeznaczone do naprawy karoserii w samochodach i elementów stalowych. Chromowana stal z wąskim profilem zacisków dla miejsc ciężko dostępnych. Prosty ruchomy zacisk umożliwia zacisk poprzez otwory. Uwolnienie docisku odbywa się za pomocą jednej dźwigni.
Do zaciskania dwóch blach o tej samej grubości w położeniu 90°.
Szerokość zacisków: 50mm.
Głębokość szyjki: 15mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Capacity | 0 - 12 |
| EAN13 Barcode | 5036140242579 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Długość | 200 mm |
| Supplier Part No. | 5589230K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 495 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 200mm x 60mm x 45mm |
| Otwarcie szczęk | 25mm |
| Długość całkowita | 200mm 8" cal |
| Szerokość całk. | 60mm |
| Throat Depth | 30mm |
| Typ | |
| Handle Material | |
| Materiał szczęk | |
| Maximum Clamping Capacity | 12mm |