Klin nieiskrzący 180x50x19mm Al-Br Kennedy KEN5750560K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
416,40 zł
Cena regularna:
338,54 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klin nieiskrzący 180x50x19mm Al-Br Kennedy KEN5750560K
Kennedy KEN-575-0560K
KEN5750560K
KLIN NIEISKRZACY 180x50x19mm Kennedy
KEN-575-0560K
SM.CK016,212,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140124776 |
| Długość | 180mm |
| Nr produktu | 235-1018 |
| Grubość | 50mm |
| Kod UNSPSC | 27112504 |
| Waga elementu | 700g |
| Szerokość | 19mm |