Klin nieiskrzący 80x13x6mm Al-Br Kennedy KEN5750500K KEN-575-0500K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klin nieiskrzący 80x13x6mm Al-Br Kennedy KEN5750500K KEN-575-0500K
Kennedy KEN-575-0500K
KEN5750500K
KLIN NIEISKRZACY 80x13x6mm Kennedy
KEN-575-0500K
SM.CK016,18,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140124738 |
| Długość | 80 mm |
| Supplier Part No. | 5750500K |
| Grubość | 13 mm |
| UNSPSC Code | 27112504 |
| Waga elementu | 25 g |
| Szerokość | 6 mm |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 80 mm |
| Materiał | Aluminium Bronze |
| Model, kod produktu | |
| Grubość | 13 mm |
| Waga elementu | 25g |
| Szerokość | 6 mm |