Klin nieiskrzący 80x13x6mm Be-Cu Kennedy KEN5750320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klin nieiskrzący 80x13x6mm Be-Cu Kennedy KEN5750320K
Kennedy KEN-575-0320K
KEN5750320K
80x13x6mm SPARK RESISTANTWEDGE Be-Cu Kennedy KEN5750320K
Kennedy KEN-575-0320K
SM.CK016,22,6ZLNE
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiary | 80 x 13 x 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140298675 |
| Supplier Part No. | 5750320K |
| UNSPSC Code | 27112504 |
| Waga elementu | 25 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 80mm |
| Materiał | Beryllium Copper |
| Grubość | 6mm |
| Waga elementu | 25g |
| Szerokość | 13mm |