Klocek ścierny P60 gruby 100szt. York Abrasives YRK2454020K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klocek ścierny P60, gruby York Abrasives YRK2454020K
York Abrasives YRK-245-4020K
YRK2454020K
Klocek ścierny P60, gruby York Abrasives YRK2454020K
YRK-245-4020K
SM.CK016,26,2ZLNE
Gumowe bloki szlifierskie impregnowane ze ścierniwem. Do przemysłowego szlifowania, czyszczenia zabrudzonych powierzchni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140073456 |
| eCl@ss Code | 21011310 |
| Grade | Coarse |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 80 |
| Waga całkowita | 0.125 |
| Szerokość całk. | 50 |
| Supplier Part No. | 2454020K |
| UNSPSC Code | 31191505 |
| Waga | 119 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Grade | Coarse |
| Długość całkowita | 80mm |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Typ produktu | Block |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Abrasive Type | Coated |
| Application Guide | |
| Priced Per |