Kłódka mosiężna 40mm z kluczem krzyżakowym Matlock MTL9503844K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kłódka mosiężna 40mm z kluczem krzyżakowym Matlock MTL9503844K
Matlock MTL-950-3844K
Kłódka mosiężna z kluczem krzyżakowym 40mm Matlock MTL9503844K
MTL-950-3844K
Opis produktu
Solidne mosiężne kłódki z utwardzonym stalowem jarzmem, podwójny mechanizm zamka. Posiadają podwójny 4 rzędowy cylinder 16 igłowy z 1000 różnych numerów kluczy. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz do minimum i średniego bezpieczeństwa.Zmiana klucza co 100,000.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Width | 40mm |
| Producent | Matlock |
| Kod EAN13 | 5036140152328 |
| Kod eCl@ss | 23200290 |
| Rating (1 - 10) | 4 |
| Shackle Clearance | 25mm |
| Shackle Diameter | 6.8mm |
| Kod UNSPSC | 46171501 |
| Waga elementu | 255g |
MTL9503844K
KLODKA MOSIEZNA Z KLUCZEM KRZYZAKOWYM 40mm Matlock
MTL-950-3844K
SM.CK016,69,6ZLNE
Narzędzia Cromwell