Klucz 10x11mm płaski dwustronny CrV chromowo-wanadowy Senator SEN5824720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 10x11mm płaski dwustronny CrV chromowo-wanadowy Senator SEN5824720K
Senator SEN-582-4720K
SEN5824720K
10x11mm CHROME VANADIUM O/E SPANNER Senator
SEN-582-4720K
SM.CK016,5,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z matowym wykończeniem, główka odchylona pod kątem 15°. Zgodne z normą DIN 3113. Rozmiary 6-32 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140301023 |
| eCl@ss Code | 21040104 |
| Supplier Part No. | SEN-582-4720K |
| UNSPSC Code | 27111706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 157mm |
| Typ | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 10mm x 11mm |
| Standard, norma | DIN 3110 |
| Wykończenie, powłoka | Matte |
| Rozmiar | Metryczny |
| Compatible Nut/Bolt Width | 10 x 11 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M6 x M7 |