Klucz 11/16"x3/4" płaski otwarty dwustronny calowy Whitworth Kennedy KEN5820130K KEN-582-0130K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 11/16"x3/4" płaski otwarty dwustronny calowy Whitworth Kennedy KEN5820130K KEN-582-0130K
Kennedy KEN-582-0130K
Klucz dwustronny otwarty płaski 11/16"x3/4"
KEN-582-0130K
Opis produktu
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej (wyłączając * który jest wykonany z kutej stali węglowej) z satynowym wykończeniem i wypolerowanymi częściami czołowymi. 15° uskok.DIN 3110 4x5mm - 32x36mm, 1/4”x5/16” - 15/16”x15/8” AF.
ASME B107.39 - 36x41mm - 46x50mm, 17/16”x15/8” - 113/16”x2” AF.
DIN 3110 & BS192:1982 - 1/8”x3/16” - 1”x11/8” Whitworth.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140127739 |
| eCl@ss Code | 21040104 |
| Size 1 | 11/16" cal |
| Size 2 | 3/4" cal |
| Spanner Type | Open Ended |
| Supplier Part No. | 5820130K |
| UNSPSC Code | 27111706 |
| Waga elementu | 495 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 302mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Spanner Size | 11/16" x 3/4" |
| Standard, norma | DIN 3110 & BS192: 1982 |
| Finish/Coating | Satin |
| Size System | Whitworth |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Width | 1.200 x 1.300 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | 11/16-11 x 3/4-10 |
KEN5820130K
KLUCZ DWUSTRONNY OTWARTY PLASKI 11/16"x3/4" Kennedy
KEN-582-0130K
SM.CK016,59,9ZLNE
Narzędzia Cromwell