Klucz 12mm płasko-oczkowy Yamoto YMT5822640K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 12mm płasko-oczkowy Yamoto YMT5822640K
Yamoto YMT-582-2640K
YMT5822640K
KLUCZ PLASKO-OCZKOWY 12mm Yamoto
YMT-582-2640K
SM.CK016,9,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z wyszlifowaną częścią czołową. Wykonanie wg: ASMEB107.6
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111713 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | RVF0012M |
| EAN13 Barcode | 5036140212961 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 160 mm |
| Product Number | |
| Type | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Spanner Size | 12 mm |
| Standard, norma | ASME B107.6 |
| Finish/Coating | Chrome Polished |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Angle of Ring End Offset | 15 ° degree |
| Angle of Open End Offset | 15 ° degree |
| Ring End Head Thickness | 8.2 mm |
| Open End Head Thickness | 5.2 mm |