Klucz 17mm płasko-oczkowy Yamoto YMT5822700K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 17mm płasko-oczkowy Yamoto YMT5822700K
Yamoto YMT-582-2700K
YMT5822700K
KLUCZ PLASKO-OCZKOWY 17mm Yamoto
YMT-582-2700K
SM.CK016,16,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z wyszlifowaną częścią czołową. Wykonanie wg: ASMEB107.6
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140213012 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Supplier Part No. | RVF0017M |
| UNSPSC Code | 27111713 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 210mm |
| Typ | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 17mm |
| Standard, norma | ASME B107.6 |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Polished |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M10 |
| Angle of Ring End Offset | 15 ° stopni |
| Angle of Open End Offset | 15 ° stopni |
| Ring End Head Thickness | 10.5mm |
| Open End Head Thickness | 6.7mm |