Klucz 17x19mm oczkowy zapadkowy odgięty Kennedy KEN5829747K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 17mm x19mm oczkowy zapadkowy odgięty Kennedy KEN5829747K
Kennedy KEN-582-9747K
KEN5829747K
KLUCZ OCZKOWY ZAPADKOWY ODGIETY 17mmx19mm Kennedy
KEN-582-9747K
SM.CK016,64,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do użycia w miejscach o ograniczonym dostępie. Z wbudowanym mechanizmem zapadkowym dla zwiększenia prędkości i dwustronnemu działaniu które może być osiągnięte przez przesunięcie lewarka lub przez proste przekręcenie klucza na drugą stronę. Wszystkie klucze zapadkowe wykonane są ze stali chromowo-wanadowej.
*Pojedynczy sześciokąt
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140137974 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Długość całkowita | 205 mm |
| Size 1 | 17 mm |
| Size 2 | 19 mm |
| Supplier Part No. | 5829747K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 250 g |
| Wrench Type | Double Ended |