Klucz 20x22mm płaski dwustronny CrV chromowo-wanadowy Senator SEN5824770K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 20x22mm płaski dwustronny CrV chromowo-wanadowy Senator SEN5824770K
Senator SEN-582-4770K
SEN5824770K
20x22mm CHROME VANADIUM O/E SPANNER Senator
SEN-582-4770K
KC-016,11,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Made of chrome vanadium steel with matt finish and 15° cranked heads. Conform to DIN 3110 standard. Sizes 6-32mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140301078 |
| ecl@ss | 21040104 |
| Oznaczenie | SEN-582-4770K |
| UNSPSC | 27111706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 236mm |
| Numer produktu | |
| Type | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Spanner Size | 20mm x 22mm |
| Standard, norma | DIN 3110 |
| Wykończenie, powłoka | Matte |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Width | 20 x 22 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M14 |