Klucz 21x22mm oczkowy zapadkowy odgięty Kennedy KEN5829748K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 21mm x22mm oczkowy zapadkowy odgięty Kennedy KEN5829748K
Kennedy KEN-582-9748K
Klucz oczkowy zapadkowy odgięty 21mmx22mm
KEN-582-9748K
Opis produktu
Do użycia w miejscach o ograniczonym dostępie. Z wbudowanym mechanizmem zapadkowym dla zwiększenia prędkości i dwustronnemu działaniu które może być osiągnięte przez przesunięcie lewarka lub przez proste przekręcenie klucza na drugą stronę. Wszystkie klucze zapadkowe wykonane są ze stali chromowo-wanadowej.*Pojedynczy sześciokąt
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140137981 |
| Kod eCl@ss | 21040206 |
| Długość całk./opak. | 235mm |
| Size 1 | 21mm |
| Size 2 | 22mm |
| Nr produktu | KEN-582-9748K |
| Kod UNSPSC | 27111705 |
| Waga elementu | 310g |
| Wrench Type | Double Ended |
KEN5829748K
KLUCZ OCZKOWY ZAPADKOWY ODGIETY 21mmx22mm Kennedy
KEN-582-9748K
SM.CK016,65,8ZLNE
Narzędzia Cromwell