Klucz 23mm płasko-oczkowy CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823225K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 23mm płasko-oczkowy CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823225K
Yamoto YMT-582-3225K
YMT5823225K
23mm CHROME VANADIUM COMBINATION SPANNER Yamoto YMT5823225K
Yamoto YMT-582-3225K
SM.CK016,23,2ZLNE
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z błyszczącym wykończeniem, główka odchylona pod kątem 15°. Zgodne z normą DIN 3113. Rozmiary 6-32 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111713 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-3225K |
| EAN13 Barcode | 5036140301399 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 260mm |
| Typ | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 23mm |
| Standard, norma | DIN 3113 |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Polished |
| Rozmiar | Metryczny |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Angle of Ring End Offset | ° stopni |
| Angle of Open End Offset | ° stopni |
| Ring End Head Thickness | mm |
| Open End Head Thickness | mm |