Klucz 27mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801270K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 27mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801270K
Kennedy KEN-580-1270K
Klucz płaski jednostronny 27mm
KEN-580-1270K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z czarnym pokryciem.Wykonano zgodnie z: DIN 894.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140126428 |
| Kod eCl@ss | 21040101 |
| Szerokość szczęk | 27mm |
| Długość całk./opak. | 235mm |
| Nr produktu | KEN-580-1270K |
| Kod UNSPSC | 27111706 |
| Waga elementu | 225g |
KEN5801270K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI JEDNOSTRONNY 27mm Kennedy
KEN-580-1270K
SM.CK016,22,9ZLNE
Narzędzia Cromwell