Klucz 28mm płasko-oczkowy z zapadką Kennedy KEN5822255K PRO20
dostępny
Cena regularna:
68,97 €
Cena regularna:
56,08 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 28mm płasko-oczkowy z zapadką Kennedy KEN5822255K
Kennedy KEN-582-2255K
KEN5822255K
28mm RATCHET COMBINATIONWRENCH Kennedy KEN5822255K
Kennedy KEN-582-2255K
SM.CK016,151,8ZLNE
Wykonane z chromowo-wanadowej stali z lustrzanym wykończeniem. Wyszlifowanie zapobiega osiadaniu brudu i olejów na kluczu, czyniąc go łatwym do czyszczenia. 72-zębowy zapadkowy system, który wymaga tylko 5° ruchu do działania. Doskonały do pracy w miejscach o ograniczonym dostępie. Wykonano zgodnie z ASME B107.6.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140299726 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość całkowita | 360 mm |
| Size 1 | 28 mm |
| Supplier Part No. | 5822255K |
| UNSPSC Code | 27111713 |
| Waga elementu | 600 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 360mm |
| Typ | Ratchet Combination Spanner |
| Rozmiar klucza | 28mm |
| Standard, norma | ASME B107.6. |
| Wykończenie, powłoka | Wykończenie lustrzane |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 72 |
| Compatible Nut/Bolt Width | 28mm |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | mm |