Klucz 32mm do piasty chłodnicy Kennedy KEN5031850K KEN-503-1850K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 32mm do piasty chłodnicy Kennedy KEN5031850K KEN-503-1850K
Kennedy KEN-503-1850K
Klucz do PIASTY CHLODNICY 32mm
KEN-503-1850K
Opis produktu
Do odkręcania śruby mocującej koło chłodnicy. Stosowany do większości samochodów.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140010307 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 340 |
| Waga całkowita | 0.32 |
| Szerokość całk. | 110 |
| Spanner Size | 32 mm |
| Supplier Part No. | 5031850K |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 325 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość szczęk | 32 mm |
| Lifting Capacity | kg kilogram |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Viscous Hub Spanner |
| Waga elementu | 325kg |
| Liczba elementów | 1 |
| Special Features |
KEN5031850K
KLUCZ DO PIASTY CHLODNICY 32mm Kennedy
KEN-503-1850K
SM.CK016,47,1ZLNE
Narzędzia Cromwell