Klucz 3/4"x7/8" płaski otwarty dwustronny calowy Whitworth Kennedy KEN5820140K KEN-582-0140K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
150,10 zł
Cena regularna:
122,03 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 3/4"x7/8" płaski otwarty dwustronny calowy Whitworth Kennedy KEN5820140K KEN-582-0140K
Kennedy KEN-582-0140K
Klucz dwustronny otwarty płaski 3/4"x7/8"
KEN-582-0140K
Opis produktu
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej (wyłączając * który jest wykonany z kutej stali węglowej) z satynowym wykończeniem i wypolerowanymi częściami czołowymi. 15° uskok.DIN 3110 4x5mm - 32x36mm, 1/4”x5/16” - 15/16”x15/8” AF.
ASME B107.39 - 36x41mm - 46x50mm, 17/16”x15/8” - 113/16”x2” AF.
DIN 3110 & BS192:1982 - 1/8”x3/16” - 1”x11/8” Whitworth.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140127746 |
| eCl@ss Code | 21040104 |
| Size 1 | 3/4" cal |
| Size 2 | 7/8" cal |
| Spanner Type | Open Ended |
| Supplier Part No. | 5820140K |
| UNSPSC Code | 27111706 |
| Waga elementu | 740 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 319mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Spanner Size | 3/4" x 7/8" |
| Standard, norma | DIN 3110 & BS192: 1982 |
| Finish/Coating | Satin |
| Size System | Whitworth |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Width | 1.300 x 1.480 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | 3/4-10 x 7/8-9 |
KEN5820140K
KLUCZ DWUSTRONNY OTWARTY PLASKI 3/4"x7/8" Kennedy
KEN-582-0140K
SM.CK016,76,8ZLNE
Narzędzia Cromwell