Klucz 36mm płaski otwarty czerniony Kennedy KEN5808570K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
163,20 zł
Cena regularna:
132,68 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 36mm płaski otwarty czerniony Kennedy KEN5808570K
Kennedy KEN-580-8570K
Klucz płaski otwarty 36mm
KEN-580-8570K
Opis produktu
OtwarteOtwarta szczęka narzędzia jest zaprojektowana do pokrycia nakrętki z boku i pokrywa tylko dwie płaszczyzny nakrętki. Należy sie upewnić, czy używana jest właściwa wielkość klucza. Klucze czernione mają zaostrzoną rękojeść.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140127210 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Szerokość szczęk | 36mm |
| Długość całk./opak. | 355mm |
| Waga całkowita | 0.935 |
| Nr produktu | KEN-580-8570K |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
KEN5808570K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI OTWARTY 36mm Kennedy
KEN-580-8570K
SM.CK016,81,3ZLNE
Narzędzia Cromwell