Klucz 65mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801650K MTM
dostępny
Cena regularna:
264,10 zł
Cena regularna:
214,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 65mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801650K
Kennedy KEN-580-1650K
Klucz płaski jednostronny 65mm
KEN-580-1650K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z czarnym pokryciem.Wykonano zgodnie z: DIN 894.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140126527 |
| Kod eCl@ss | 21040101 |
| Szerokość szczęk | 65mm |
| Długość całk./opak. | 575mm |
| Nr produktu | KEN-580-1650K |
| Kod UNSPSC | 27111706 |
| Waga elementu | 1895g |
KEN5801650K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI JEDNOSTRONNY 65mm Kennedy
KEN-580-1650K
SM.CK016,173,4ZLNE
Narzędzia Cromwell