Klucz 6mm płasko-oczkowy Senator SEN5822570K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 6mm płasko-oczkowy Senator SEN5822570K
Senator SEN-582-2570K
SEN5822570K
KLUCZ PLASKO-OCZKOWY 6mm Senator
SEN-582-2570K
SM.CK016,5,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali kutej z 15° łukowatą częścią czołową. Wykonane wg: ASME B107.6.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111713 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | RSNF0006M |
| EAN13 Barcode | 5036140161146 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Drop Forged Carbon Steel |
| Długość całk. | 100 mm |
| Product Number | |
| Type | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Spanner Size | 6 mm |
| Standard, norma | ASME B107.6. |
| Finish/Coating | Matte |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M3.5 |
| Angle of Ring End Offset | 15 ° degree |
| Angle of Open End Offset | 15 ° degree |
| Ring End Head Thickness | 4.8 mm |
| Open End Head Thickness | 4.2 mm |