Klucz 6x7mm oczkowy zapadkowy Kennedy KEN5829720K KEN-582-9720K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 6x7mm oczkowy zapadkowy Kennedy KEN5829720K KEN-582-9720K
Kennedy KEN-582-9720K
Klucz oczkowy zapadkowy 6mmx7mm
KEN-582-9720K
Opis produktu
Do użycia w miejscach o ograniczonym dostępie. Z wbudowanym mechanizmem zapadkowym dla zwiększenia prędkości i dwustronnemu działaniu które może być osiągnięte przez przesunięcie lewarka lub przez proste przekręcenie klucza na drugą stronę. Wszystkie klucze zapadkowe wykonane są ze stali chromowo-wanadowej.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140137783 |
| Kod eCl@ss | 21040206 |
| Długość całk./opak. | 115mm |
| Size 1 | 6mm |
| Size 2 | 7mm |
| Nr produktu | KEN-582-9720K |
| Kod UNSPSC | 27111705 |
| Waga elementu | 65g |
| Wrench Type | Double Ended |
KEN5829720K
KLUCZ OCZKOWY ZAPADKOWY 6mmx7mm Kennedy
KEN-582-9720K
SM.CK016,33,4ZLNE
Narzędzia Cromwell