Klucz 7/8"x 1" Whitworth płaski Kennedy KEN5820150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
613,00 zł
Cena regularna:
498,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 7/8"x 1" Whitworth płaski Kennedy KEN5820150K KEN-582-0150K
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej (wyłączając * który jest wykonany z kutej stali węglowej) z satynowym wykończeniem i wypolerowanymi częściami czołowymi. 15° uskok.
DIN 3110 4 x 5mm - 32 x 36mm, 1/4” x 5/16” - 15/16” x 15/8” AF.
ASME B107.39 - 36 x 41mm - 46 x 50mm, 17/16” x 15/8” - 113/16” x 2” AF.
DIN 3110 & BS192:1982 - 1/8” x 3/16” - 1” x 11/8” Whitworth.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140127753 |
| eCl@ss Code | 21040104 |
| Size 1 | 7/8" cal |
| Size 2 | 1" cal |
| Spanner Type | Open Ended |
| Supplier Part No. | 5820150K |
| UNSPSC Code | 27111706 |
| Waga elementu | 910 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 364mm |
| Typ | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 7/8" x 1" |
| Standard, norma | DIN 3110 & BS192: 1982 |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Size System | Whitworth |
| Compatible Nut/Bolt Width | 1.480 x 1.670 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | 7/8-9 x 1-8 |