Klucz 8mm płasko-oczkowy Senator SEN5822590K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 8mm płasko-oczkowy Senator SEN5822590K
Senator SEN-582-2590K
SEN5822590K
KLUCZ PLASKO-OCZKOWY 8mm Senator
SEN-582-2590K
SM.CK016,5,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali kutej z 15° łukowatą częścią czołową. Wykonane wg: ASME B107.6.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140161160 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Supplier Part No. | RSNF0008M |
| UNSPSC Code | 27111713 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Drop Forged Carbon Steel |
| Długość całkowita | 120mm |
| Typ | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 8mm |
| Standard, norma | ASME B107.6. |
| Wykończenie, powłoka | Matte |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M5 |
| Angle of Ring End Offset | 15 ° stopni |
| Angle of Open End Offset | 15 ° stopni |
| Ring End Head Thickness | 6mm |
| Open End Head Thickness | 3.9mm |