Klucz 8x9mm oczkowy zapadkowy odgięty Kennedy KEN5829743K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 8mm x9mm oczkowy zapadkowy odgięty Kennedy KEN5829743K
Kennedy KEN-582-9743K
KEN5829743K
KLUCZ OCZKOWY ZAPADKOWY ODGIETY 8mmx9mm Kennedy
KEN-582-9743K
SM.CK016,35,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do użycia w miejscach o ograniczonym dostępie. Z wbudowanym mechanizmem zapadkowym dla zwiększenia prędkości i dwustronnemu działaniu które może być osiągnięte przez przesunięcie lewarka lub przez proste przekręcenie klucza na drugą stronę. Wszystkie klucze zapadkowe wykonane są ze stali chromowo-wanadowej.
*Pojedynczy sześciokąt
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140137936 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Długość całkowita | 135 mm |
| Size 1 | 8 mm |
| Size 2 | 9 mm |
| Supplier Part No. | 5829743K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 80 g |
| Wrench Type | Double Ended |