Klucz 9mm płasko-oczkowy Yamoto YMT5822600K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 9mm płasko-oczkowy Yamoto YMT5822600K
Yamoto YMT-582-2600K
YMT5822600K
KLUCZ PLASKO-OCZKOWY 9mm Yamoto
YMT-582-2600K
SM.CK016,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z wyszlifowaną częścią czołową. Wykonanie wg: ASMEB107.6
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140212930 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Supplier Part No. | RVF0009M |
| UNSPSC Code | 27111713 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 130mm |
| Typ | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Standard, norma | ASME B107.6 |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Polished |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Angle of Ring End Offset | 15 ° stopni |
| Angle of Open End Offset | 15 ° stopni |
| Ring End Head Thickness | 6.5mm |
| Open End Head Thickness | 4.4mm |