Klucz S2 do uchwytów wiertarskich Kennedy KEN4410040K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz S2 do uchwytów wiertarskich Kennedy KEN4410040K
Kennedy KEN-441-0040K
KEN4410040K
KLUCZ DO UCHWYTOW WIERTARSKICH S2 Kennedy
KEN-441-0040K
SM.CK016,6,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasują do wszystkich uchwytów wiertarskich kluczykowych. (W tym: Rohm* i Jacobs).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140108165 |
| For Use With Chuck Number | 440-132/136/138/139/146/148/236/237/238/246/247/248 and all Supercraft Chucks *10S, 10, 10M, 13S and 13M |
| Jacobs Equivalent | K8/10 |
| Reference Number | S2 |
| Supplier Part No. | 4410040K |
| UNSPSC Code | 27111727 |
| Waga | 50 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | 440-132/136/138/139/146/148/236/237/238/246/247/248 and all Supercraft Chucks *10S, 10, 10M, 13S and 13M |
| Liczba ostrzy, zębów | |
| Waga | 50 g gram kg |
| Chuck Size | S2 |
| Pilot Size | " cal |